Constanta Sharks Forum (public area) > General

GO Sharks!!!!

<< < (2/3) > >>

ngr:
Foarte curand !
Sa speram ca il vom putea sustine.

george:
Debia astept sambata si duminica cand avem antrenamente .. as face in fiecare zi antrenament !!!

ngr:
George, ti-am sters postul cu acel film. Nu ii este locul aici. Am rugamintea sa ai mare grija cand postezi sa fie la subiect si gandeste-te de 2 ori daca postul tau are rost, transmite intr-adevar ceva interesant sau util.
Multumesc.

ngr:
Dupa cum bine stie toata lumea (cei care au tinut legatura cu echipa), vrem sa fortam sustinerea unei intalniri (scrimmage, meci) la sfarsitul lunii septembrie.
Pentru aceasta este nevoie de seriozitate maxima si de revenirea urgenta la echipa a tuturor celor care si-au luat vacanta pe cont propriu in vara aceasta.
Tin sa mentionez ca conditiile de revenire in echipa a celor plecati s-au inasprit drastic, revenirea este permisa numai incepand cu acest weekend (7-8 septembrie), caci acum are echipa nevoie, de altfel aceasta conditie de revenire in echipa se va efectua o singura data pe an cand se vor mai da noi sanse celor care le-au pierdut, ci nu cand doresc sau "pot" ei.

Deci cine vrea sa mai joace fotbal american este asteptat sambata 7 septembrie, ora 09:45 la antrenament.

Fadel Haytam:
YEPPP AM TERMINAT un an cu SHRKS  :D go SHARKS

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Reply

Go to full version