Constanta Sharks Forum (public area) > Recrutari / Recruiting

Revenire

(1/2) > >>

w1s3m4n:
Ma intreb si eu o chestie....si astept un raspuns....daca ma primiti inapoi....tinand cont ca am venit de cateva ori mai demult....si mi-a placut teribil de tare....astept un raspuns:P

ngr:
Salut !
In principiu primim pe oricine, si pe cei care au mai fost.
Toti membri respectam un regulament.
Daca plecarea a fost legata de probleme de atitudine, speram ca acestea s-au rezolvat odata cu revenirea. Daca nu este cazul de asa ceva, cu atat mai bine.

Poti completa Recruiting Form-ul aflat in headerul site-ului, dreapta sus, sau da un mail la mugurel(a)seanet.ro cu mai multe detalii despre tine.

Multumim si te asteptam.

w1s3m4n:
Hai sa facem niste afise....cu constanta sharks.....sa punem prin licee, facultati, pe oriunde putem in mare parte....sa vedem daca mai sunt si altii interesati de sportul asta.....

ngr:
Eu zic sa lasi in grija conducerii echipei treburile astea. Tu vino la antrenamente, perfectioneaza-te, atinge baremele morale si fizice stabilite prin regulament (apropos, trebia sa-ti dau o foaie cu acesta ca sa ti-l insusesti), apoi sa treci try out-ul, devenind un membru al echipei.

In locul tau as vorbi mai putin si as face mai mult, avand in vedere ca la primul antrenament de azi jumatate l-ai sarit.

vikings:
salut! ma numesc alex am 18 ani si as vrea sa devin jucator dca se poate sa ma primiti si pe mine in echipa! sau este o problema, depinde neaparat de fizic?

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Reply

Go to full version