Constanta Sharks Forum (public area) > Recrutari / Recruiting

Salut

(1/2) > >>

razna:
Salut ma numesc Anghel razvanLiviu am 20 de ani si as vrea sa practic sportul acesta minunat.
Am practicat pana anul acesta in octombrie rugby la C.S. Cleopatra si as putea spune ca sunt destul de obisnuit cu "mingiuta" ovala. As vrea sa mi se spuna si mie unde pot veni sa pot vedea un antrenament sa particip la un antrenament si chiar sa intru in echipa Constanta Sharks



                                    Cu stima si respect ;) astept raspunsul d-voastra


                                                      Multumesc anticipat!

razna:

--- Quote from: razna on December 15, 2010, 12:31:32 am ---Salut ma numesc Anghel razvanLiviu am 20 de ani si as vrea sa practic sportul acesta minunat.
Am practicat pana anul acesta in octombrie rugby la C.S. Cleopatra si as putea spune ca sunt destul de obisnuit cu "mingiuta" ovala. As vrea sa mi se spuna si mie unde pot veni sa pot vedea un antrenament sa particip la un antrenament si chiar sa intru in echipa Constanta Sharks



                                    Cu stima si respect ;) astept raspunsul d-voastra


                                                      Multumesc anticipat!
  go sharks:D
--- End quote ---

ngr:
Salut !
Ti-am raspuns pe e-mail, caci pe ala l-am vazut primul.
Vino sambata la sedinta tehnica si vei afla mai multe date acolo.
Te asteptam.

bogdan2106:
Am si eu 2 prieteni care vor sa se apuce de acest sport.pot sa vina sambata la antrenament?

ngr:
Bineinteles !

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Reply

Go to full version