Constanta Sharks Forum (public area) > General

Seminar pe teme de dezvoltare masa musculara, antrenament, nutritie

(1/5) > >>

ngr:
Vreau sa stiu cam cati dintre voi ar fi interesati de un seminar pe teme de dezvoltare masa musculara, antrenament, nutritie, sustinut de mine, intr-o seara, de preferat miercurea viitoare incepand cu ce ora vreti voi, cred ca la sala de curs de la Oil Terminal.

Temele ce doresc sa le prezint depasesc cu usurinta durata unei astfel de sedinte, insa poate fi un inceput.
Ideea s-a ivit din necesitatea transmiterii de informatii in aceste directii celor doi membrii ai echipei care se antreneaza cu mine la sala si anume Silviu si Laurentiu.
Abordarea va fi pentru incepatori in special, de la zero, dar se vor atinge si varfuri de finete si performanta, experiente inedite si tips & tricks pentru cei mai avansati.
Cel putin jumatate din timp doresc sa o rezerv pentru sesiune de intrebari si raspunsuri, lamuriri.

De ceva vreme de cand fac acest lucru cu diverse persoane, in diverse ipostaze, am ajuns la concluzia ca nu se merita, caci imi risipesc energia de pomana, respectivii ramanand cu mult prea putin sau nefiind suficient de interesati si motivati pentru nivelul si cantitatea de cunostinte potential exprimabile.
Drept urmare o astfel de intalnire va fi benefica pentru toti si mult mai motivanta si pentru mine, daca la ea participa cat mai multe persoane. Nu e neaparat sa fie doar membrii Sharks. Poate participa oricine este interesat de aceste directii: prieteni, colegi cunostinte.

Vreau sa postati si sa-mi spuneti cam cati ati fi interesati, sa vad daca mai are rost sa organizez asa ceva sau nu.

Tavi:
eu vin sigur...sar putea sa mai vin cu un prieten,baiatul care a fost si la bucuresti

c0c0:
Eu unul sunt interesat , bine in primul rand de putina pierdere in greutate si dupa aceea de dezvoltarea musculaturii :D

Silviu:
Eu unu sunt de acord :D >:D

c0c0:
buna asta :)) cica eu unul sunt de acord :)) adica esti interesat si vi :)) sau doar esti de acord :))

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Reply

Go to full version