Constanta Sharks Forum (public area) > General

Seminar pe teme de dezvoltare masa musculara, antrenament, nutritie

<< < (5/5)

ngr:
Pareri ? Feedback ?
Ce ar mai trebui discutat, pe ce insistat ?
Ce a fost ok, ce nu a fost ok ?

dede:
eu as dori sa mai aud despre antrenamente si exercitii, care sunt mai bune sau care nu si corectitudinea cu care trebuiesc lucrate si evident despre alimentatie :).

Tavi:
Ms Mugur pentru seminar ,mie mi-a placut , sper sa se faca mai multe :D am inteles multe chestii importante la care nici nu ma gandeam...daca s-ar mai face alte seminarii as vrea sa mai vorbim despre cresterea intensitatii antrenamentului,tipuri de antrenament,ce sunt  superseriile si importanta lor in cresterea musculara...am aplicat azi la antrenament unele chestii discutate aseara si chiar am simtit diferenta

ngr:
Ma bucur sa aud ca a fost util.
Pai mai facem, caci mai aveam 2-3 chestiuni importante de spus la seminarul trecut, apoi vom face unul pentru detalierea antrenamentului, principii, tehnici de lucru, tips-uri si altul pentru alimentatie.

ngr:
Pun un link catre o parere expusa pe forumul getfit. E un pic de citit dar e foarte util pentru a deschide ochii multora in special generatiei tinere aflate intr-un mare pericol:
http://forum.getfit.ro/showthread.php?12536-Aspecte-legislative-in-comertul-cu-suplimente&p=187899#post187899

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Reply

Go to full version