Author Topic: Salut  (Read 11074 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline razna

  • Posts: 7
Salut
« on: December 15, 2010, 12:31:32 am »
Salut ma numesc Anghel razvanLiviu am 20 de ani si as vrea sa practic sportul acesta minunat.
Am practicat pana anul acesta in octombrie rugby la C.S. Cleopatra si as putea spune ca sunt destul de obisnuit cu "mingiuta" ovala. As vrea sa mi se spuna si mie unde pot veni sa pot vedea un antrenament sa particip la un antrenament si chiar sa intru in echipa Constanta Sharks



                                    Cu stima si respect ;) astept raspunsul d-voastra


                                                      Multumesc anticipat!
Lasa tzigariile si bautura apuca-te de sport!



I will always love rugby

Offline razna

  • Posts: 7
Re: Salut
« Reply #1 on: December 15, 2010, 12:34:07 am »
Salut ma numesc Anghel razvanLiviu am 20 de ani si as vrea sa practic sportul acesta minunat.
Am practicat pana anul acesta in octombrie rugby la C.S. Cleopatra si as putea spune ca sunt destul de obisnuit cu "mingiuta" ovala. As vrea sa mi se spuna si mie unde pot veni sa pot vedea un antrenament sa particip la un antrenament si chiar sa intru in echipa Constanta Sharks



                                    Cu stima si respect ;) astept raspunsul d-voastra


                                                      Multumesc anticipat!
  go sharks:D
Lasa tzigariile si bautura apuca-te de sport!



I will always love rugby

Offline ngr

  • Administrator
  • *
  • Posts: 1599
  • coach
    • Mugur's Bodybuilding
  • No.: 34
  • Position: RB
Re: Salut
« Reply #2 on: December 15, 2010, 08:37:02 am »
Salut !
Ti-am raspuns pe e-mail, caci pe ala l-am vazut primul.
Vino sambata la sedinta tehnica si vei afla mai multe date acolo.
Te asteptam.

Offline bogdan2106

  • Posts: 43
  • CB #38
Re: Salut
« Reply #3 on: January 20, 2011, 03:20:51 pm »
Am si eu 2 prieteni care vor sa se apuce de acest sport.pot sa vina sambata la antrenament?
The sky is the limit !

Offline ngr

  • Administrator
  • *
  • Posts: 1599
  • coach
    • Mugur's Bodybuilding
  • No.: 34
  • Position: RB
Re: Salut
« Reply #4 on: January 20, 2011, 05:54:16 pm »
Bineinteles !

Offline razna

  • Posts: 7
Salut
« Reply #5 on: November 03, 2011, 09:19:27 pm »
Salut tuturor.

Am plecat din bratele echipei Sharks din mai multe motive cel mai important a fost acela ca a trebuit sa muncesc si imi cer scuze fatza de voi ca nu am mai putut ajunge la antrenamente.Am vorbit cu Mugur cu Denis le-am explicat si nu avea rost sa vin doar o data pe saptamana sau chiar deloc.Dar acum am terminat munca scoala alte activitati si imi doresc foarte mult sa ma reintorc ;) n-o sa va para rau voua dar cu siguranta o sa le para rau echipelor adverse cu care vom juca ;) Ce ziceti baieti ma primiti?
Lasa tzigariile si bautura apuca-te de sport!



I will always love rugby