Constanta Sharks Forum (public area) > NFL & NCAA

Super Bowl!

<< < (3/7) > >>

dede:
ok, imi cer scuze atunci...despre ce oameni si mai ales despre ce echipa este vorba?

biluzze:
Vorba lu mugur ca nu prea ai cum sa zici ca e favorita o echipa sau 2
dar cred cu tarie ca Saints(sfintii) or sa castige, asa mi-a rezultat mie dintr-o ecuatie ::) : cum sportul asta e frumos si "Ce-i frumos si lu` D-zeu ii place!" cred ca or sa castige sfintii:P ca doar sunt de ai lui.   :D




P.S. - imi vorbeau 2 baieti daca pot sa vina si ei la Sharks ca le place bla bla bla si le-am zis sa intre pe site sa isi faca inscriere sau sa se duca direct la teren. asta a fost acum 2 saptamani si am crezut ca au trecut . e, vad ca  era doar vorba de ei.

ngr:
Nu s-au inscris nici pe site, in recruiting form nici pe forum. Daca ii mai vezi zi-le sa lase eventuala rusine la o parte sau comoditatea (chiar daca vremea de afara nu te indeamna la astfel de activitati) si sa vina ca o sa le placa.
Cand vremea nu o permite facem sedinte tehnice, in conditii civilizate (sala de cursuri dotata cu planseta si videoproiector) unde se invata teoria in acest sport, regulamentul jocului, tacticile de echipa, se raspunde la intrebari, un dialog continu, se face studiu video.

biluzze:
ha! Hai ca sunt bun la analiza matematica.
Mia placut foarte mult de manning in prima parte a jocului cand citea defensiva si imediat schimba jocul. Beton omu'
Pacat ca ia facut ala interceptie pe final ca altfel tare masi tavali de ras dak cei de la colts castigau in ultimele 2min.
 Voua cum vi sa parut?

r0bby#3:
Unii oameni nu au vazut inca Super Bowlul,comentam dupa ce o sa il vada toata lumea.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Reply

Go to full version