Constanta Sharks Forum (public area) > General

2%

<< < (2/5) > >>

ady:
ok ms o sa scot la imprimanta cateva si ma duc pe la rude, prieteni k eu aqm sunt fara munca :D

ngr:
Un nou sezon de 2 % e in desfasurare.
Multumim celor care se gandesc la noi si ne pot ajuta cu acest gest simplu.

Membrii echipei incercati sa strangeti cat mai multe adeziuni de 2%, de la parinti, frati, unchi, matusi, rude, prieteni, care muncesc. Nu exista sa nu convingeti o gramada de persoane. Sper ca delasarea voastra in a aduna aceste adeziuni sa nu fie un motiv suplimentar ce va atarna in balanta daca meritati echipamentul ce-l purtati sau nu.
Aceste echipamente au fost obtinute in majoritate prin acest program.
Deci nu concep ca vreunul dintre voi sa nu aduca nici macar 1-2 fise completate.

ngr:
Am rugamintea pentru cei ce mi-au adus formulare de 2% completate de cunostintele lor, sa faca rost cat mai curand si de fisele fiscale aferente, caci altfel exista posibilitatea sa fi fost facute degeaba.
Eu deja ma pregatesc sa predau ce s-a strans, fiindca mai tarziu vor fi cozi mari la administratia fiscala si exista posibilitatea mare de a fi pierdute fise, neinregistrate, etc.
Daca puteti in weekendul ce vine sa le aduceti ar fi perfect.
Totodata le reamintesc si celorlalti care nu au adus nici macar o fisa ca nu pot sa cred ca chiar nu pot convinge pe nimeni.

ngr:
Un nou inceput de an, o noua campanie pentru strangerea de 2%.

Rugam toti sustinatorii echipei de fotbal american Constanta Sharks sa completeze formularele si impreuna cu fisele fiscale care trebuie sa iasa in curand, sa fie inmanate unui membru Sharks sau depuse la Administratia Fiscala.

Pentru mai multe detalii http://www.ct-sharks.ro/doilasuta.php.

Membrii Sharks sunt obligati sa stranga cat mai multe fise, de la toti cunoscutii lor care muncesc: parinti, frati, rude, prieteni si cunostintele acestora. Fiecare fisa adusa valoreaza un punct (la extra) in notarea lunara si se va avea si pondere de vot pentru cheltuirea banilor proveniti din aceste fonduri.

Multumim.

ngr:
N-a reusit nimeni din echipa sa stranga nici o fisa de 2% pana acum ?

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Reply

Go to full version